TR EN
Hakkımızda

Gözde Emre ve Gamze Demirçin tarafından 2007 yılında kurulan Demirçin-Emre Hukuk Bürosu yıllar içerisinde genişleyen dinamik, çalışkan ve özverili ekibi ile Müvekkillerinin her türlü hukuki ihtiyacına yönelik çözüm üretmektedir. 

Vizyonumuz, çatışmaların arttığı değil uzlaşı ve kazanım ile sonuçlanan müzakereleri de içeren bir uyuşmazlık çözme yönteminin ön plana çıkarılmasıdır. Bu vizyon çerçevesinde Demirçin – Emre Hukuk Bürosu müvekkillerinin yüksek menfaatini gözeterek uzlaşma zemini oluşturmakta ve dava yolu seçilirse de etkili ve nitelikli takip ile davayı kazanıma dönüştürmektedir. 

Demirçin – Emre hukuk bürosunda yer alan tüm hukukçular, hizmet verirken, derinlemesine araştırma ve etkili takip prensibi ile hareket etmektedir. Hukukçularımız, liyakat, bilgi birikimi ve verimlilik esaslarına önem vermektedir. 

Demirçin- Emre Hukuk bürosu, şirketlere sunduğu hukuki müşavirlik hizmeti kapsamında, sorunları oluştuktan sonra çözmek yerine, sahip olduğu deneyim ile sorunların oluşmasını önlemeye yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda şirketlerin iş hukuku alt yapısını ve ticari sözleşmelerini düzenlemekte ve ortaya çıkan problemler için etkin çözümler sunmaktadır. 

Demriçin – Emre hukuk bürosunda yer alan deneyimli arabulucu ekibi sadece taraf vekilliği değil, zorunlu ve ihtiyari arabuluculuk görevlerini de yerine getirmektedir. 

Sınai haklar alanında deneyimli kadrosu ile, marka, endüstriyel tasarım, patent ve faydalı model başvuru ve işlem süreci takibinde kaliteli ve müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Copyright © 2018 - DEMİRÇİN-EMRE Hukuk Bürosu | Tüm hakları saklıdır.